Szanowni Państwo,

na dzień 2 września 2016r. (piątek), dla uczniów klas III – VI, został zaplanowany jednodniowy wyjazd integracyjny rozpoczynający zajęcia dydaktyczne w roku szkolnym 2016/2017. Uczniowie będą mieli możliwość poznania regionu kociewskiego.

Miejsce wyjazdu Kwidzyn.

Uczniowie wraz z przewodnikiem zwiedzać będą:

– zamek,

– katedrę,

– kryptę.

Dzień rozpoczniemy spotkaniem w szkole z opiekunami o godz. 08:00. Wyjazd o godz. 08:30. Planowany powrót między godz. 16:00 a 17:00.

Koszt wycieczki wynosi 42,00 zł od ucznia.

Istnieje możliwość skorzystania z obiadu w Kwidzyniu. Proponowana jest zupa + pierogi. Cena obiadu 8,00 zł. W celu potwierdzenia, prosimy o informację czy dziecko będzie korzystało z obiadu
i jaki rodzaj pierogów preferuje (na słodko czy ostro).

Wpłaty będą przyjmowane w sekretariacie szkoły.

Szanowni Państwo.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017 odbędzie się dnia 1 września 2016 roku o godz. 09:30 na sali gimnastycznej.  Po części oficjalnej zapraszamy na spotkania z wychowawcami klas, które odbędą się w salach lekcyjnych. Uczniów obowiązuje strój szkolny galowy.

W tym dniu zajęcia świetlicowe zaplanowane są od godziny 07:00 do 17:00. Prosimy o przesłanie, na adres szkoły gdansk@szkolasokrates.pl, potwierdzenia udziału ucznia w tych zajęciach oraz informacji w sprawie obiadu. Jadłospis na miesiąc wrzesień będzie dostępny na stronie internetowej szkoły, prosimy o przesyłanie zamówień.