Plan lekcji na rok szkolny 2017/2018 (II semestr)  dla klas I-VII, oraz dla klasy zero,

obowiązuje od 12 lutego 2018 r.

Zajęcia świetlicowe prowadzone są  od godziny 7:00 do rozpoczęcia zajęć oraz po zakończonych zajęciach do godziny 17:00.

PLAN LEKCJI  rok szkolny 2017/2018, II semestr
klasa 0
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. 8.00-8.45 ed. przed. j. angielski gimnastyka j. angielski ed. przed.
2. 8.55-9.40 ed. przed. ed. przed/ed.europejska ed. przed. ed. przed. ed. przed.
3. 9.50-10.35 ed. przed. ed. przed. ed. przed./ed. plast. ed. przed. ed. przed.
4. 10.45-11.30 ed. przed. ed. przed. ed. przed. ed. przed. j. angielski
5. 11.40-12.25 j. angielski ed. przed. ed. przed. ed. przed. zaj. komp.
6. 12.45-13.30 rytmika ed. przed./ed. przyrod. etyka (22) gim.dz. 0-I
7. 13.40-14.25 piłka nożna 0-I/chór 0-III religia s. 22 STEK basen g.13:45 szachy
8. 14.35-15.20 kreat. j. angielski NITKA k. j. hiszp.
9. 15.25-16.10 breakdance taniec aikido
10. 16.15-17.00 breakdance
klasa I
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. 8.00-8.45 ed. wczes. ed. wczes. ed. plastyczna ed. informatyczna. ed. wczes.
2. 8.55-9.40 ed. wczes. ed. wczes. j.ang./j.ang.(23/2) j.ang./j.ang.(4/23) ed. wczes.
3. 9.50-10.35 ed. wczes. ed. wczes. ed. wczes. ed. wczes. ed. wczes.
4. 10.45-11.30 ed. muzyczna j.ang./j.ang.(2/23) ed. wczes. ed. wczes. wf
5. 11.40-12.25 wf religia ed. wczes. ed. wczes. j.ang./j.ang.(23/25)
6. 12.45-13.30 j.ang./j.ang.(23/22) etyka (22) religia/etyka(22) gim.dz. 0-I
7. 13.40-14.25 piłka nożna 0-I/chór 0-III NITKA warsztat plast. szachy
8. 14.35-15.20 kreat. j. angielski (1 grupa) kreat. j. angielski (2 grupa) STEK basen g.14:30 k. j. hiszp.
9. 15.25-16.10 breakdance taniec aikido/STEK
10. 16.15-17.00 breakdance
klasa II
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. 8.00-8.45 ed. muzyczna zaj. komp. j.angielski j.angielski j.angielski
2. 8.55-9.40 j.angielski ed. wczes. ed. plastyczna ed. wczes. ed. wczes.
3. 9.50-10.35 ed. wczes. ed. wczes. ed. wczes. ed. wczes. ed. wczes.
4. 10.45-11.30 ed. wczes. ed. wczes. ed. wczes. ed. wczes. ed. wczes.
5. 11.40-12.25 ed. wczes. j.angielski ed. wczes. ed. wczes. religia
6. 12.45-13.30 piłka nożna II-IIIAB wf wf religia
7. 13.40-14.25 chór 0-III/koło j. niemiecki gim.dz.II-IIIB warsztat plast.
8. 14.35-15.20 kreat. j. angielski STEK szachy
9. 15.25-16.10 breakdance taniec aikido/NITKA basen g.15:15 k. j. hiszp.
10. 16.15-17.00 breakdance
klasa III A
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. 8.00-8.45 ed. wczes. j. angielski ed. muzyczna j. angielski ed. wczes.
2. 8.55-9.40 ed. wczes. ed. wczes. ed. wczes. ed. wczes. ed. wczes.
3. 9.50-10.35 ed. wczes. ed. wczes. ed. wczes. ed. wczes. ed. wczes.
4. 10.45-11.30 j. angielski ed. wczes. ed. wczes. ed. wczes. ed. wczes./trening kompetencji
5. 11.40-12.25 zaj. komp. wf wf ed. plastyczna j. angielski
6. 12.45-13.30 piłka nożna II-IIIAB religia/etyka(22) j. angielski STEK religia
7. 13.40-14.25 chór 0-III/koło j. niemiecki gim.dz.II-IIIB etyka(33)
8. 14.35-15.20 kreat. j. angielski warsztat plast. k. inf.-prog. basen g.14:30 szachy
9. 15.25-16.10 breakdance/k. j. hiszp. taniec NITKA
10. 16.15-17.00 aikido breakdance
klasa III B
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. 8.00-8.45 ed. wczes. j.angielski j.angielski j.angielski wf
2. 8.55-9.40 ed. wczes. ed. wczes. ed. muzyczna ed. wczes./trening kompetencji społ. ed. wczes.
3. 9.50-10.35 ed. wczes. ed. wczes. ed. wczes. ed. wczes. ed. wczes.
4. 10.45-11.30 wf ed. wczes. ed. wczes. ed. wczes. ed. wczes.
5. 11.40-12.25 j.angielski ed. plastyczna ed. wczes. religia j.angielski
6. 12.45-13.30 piłka nożna II-IIIAB etyka(22) ed. wczes. STEK zaj. komp.
7. 13.40-14.25 chór 0-III/koło j. niemiecki gim.dz.II-IIIB religia/etyka(33) k. inf.-prog.
8. 14.35-15.20 kreat. j. angielski warsztat plast. basen g.14:30 szachy
9. 15.25-16.10 breakdance taniec NITKA k. j. hiszp.
10. 16.15-17.00 aikido breakdance
klasa IV A
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. 8.00-8.45 zaj. z wychowawcą matematyka historia matematyka j. polski
2. 8.55-9.40 matematyka j.ang./j.ang.(4/33) informatyka j. polski j.ang./j.ang.(2/33)
3. 9.50-10.35 j. polski wf j.ang./j.ang.(33/4) trening umiejętności i kompetencji spolecznych przyroda
4. 10.45-11.30 j.ang./j.ang.(33/22) historia j. polski wf matematyka
5. 11.40-12.25 muzyka religia matematyka j.ang./j.ang.(2/33) technika
6. 12.45-13.30 j.niem. j. polski religia przyroda j. niem./j. hisz.(4/34)
7. 13.40-14.25 j.hisz. etyka (34) etyka(33) plastyka
8. 14.35-15.20 koło inf. i prog./chór IV-VI wf gim.dz.IVA-IVB wf gry zesp. ch.IVA
9. 15.25-16.10 breakdance piłka nożna IVA,B warsztat plast. basen g.15:15 szachy
10. 16.15-17.00 aikido breakdance
klasa IV B
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. 8.00-8.45 j. polski wf j. polski j. polski matematyka
2. 8.55-9.40 muzyka j.ang./j.ang.(2/34) historia matematyka j.ang./j.ang.(4/34)
3. 9.50-10.35 matematyka historia j.ang./j.ang.(34/24) przyroda wf
4. 10.45-11.30 informatyka j. polski matematyka j.ang./j.ang.(34/2) j. polski
5. 11.40-12.25 j.ang./j.ang.(34/2) matematyka religia technika przyroda
6. 12.45-13.30 j.niem./j.hisz.(34/4) plastyka trening umiejętności i kompetencji spolecznych j.niem.
7. 13.40-14.25 zaj. z wychowawcą religia/etyka(34) etyka(33) basen g.13:45 j.hisz.
8. 14.35-15.20 wf gry zesp.ch.IVB-V/chór IV-VI wf gim.dz.IVA-IVB warsztat plast. k. inf.-prog.
9. 15.25-16.10 breakdance taniec/piłka nożna IVA,B szachy
10. 16.15-17.00 aikido breakdance
klasa V
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. 8.00-8.45 matematyka j. polski j.ang./j.ang.(36/2) wf j.ang./j.ang.(36/4)
2. 8.55-9.40 wf j. polski drama j. polski historia i społecz. j. polski
3. 9.50-10.35 j.ang./j.ang.(36/4) j.ang./j.ang.(36/33) matematyka j.ang./j.ang.(2/36) j. niem./hisz.(4/36)
4. 10.45-11.30 j. polski matematyka muzyka przyroda j. niem./j. hisz.(4/36)
5. 11.40-12.25 zaj. techniczne historia i społecz. plastyka matematyka matematyka
6. 12.45-13.30 przyroda religia j.niem./j.hisz.(36/4) j. polski godz.wych.
7. 13.40-14.25 z. komputerowe przyroda przyroda religia wf gim.dz.V -VI-VII
8. 14.35-15.20 wf gry zesp.ch.IVB-V/chór IV-VI etyka(34) etyka(34)
9. 15.25-16.10 breakdance/k. inf.-prog. basen g.15:15 szachy
10. 16.15-17.00 w.chem. piłka nożna V-VII aikido/warsztat plast. breakdance
klasa VI
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. 8.00-8.45 wf historia i społecz. matematyka przyroda zaj. komputerowe
2. 8.55-9.40 j.ang./j.ang.(32/2) wf j.ang./j.ang.(32/2) j.ang./j.ang.(37/2) matematyka
3. 9.50-10.35 muzyka matematyka historia i społecz. matematyka j.ang./j.ang.(33/2)
4. 10.45-11.30 j.niem./j.hisz.(4/32) j.ang./j.ang.(2/32) j.niem./j.hisz.(32/4) zaj. techniczne przyroda
5. 11.40-12.25 matematyka j. polski j.niem./j.hisz.(32/4) j. polski j. polski
6. 12.45-13.30 j. polski przyroda j. polski j. polski drama
7. 13.40-14.25 godz.wych. plastyka religia basen g.13:45 wf gim.dz.V -VI-VII
8. 14.35-15.20 chór IV-VI religia/etyka(34) etyka(34) wf gry zesp.ch.VI-VII/k.pol.
9. 15.25-16.10 breakdance/w.chem. WDŻ k. inf.-prog. szachy
10. 16.15-17.00 piłka nożna V-VII warsztat plast. breakdance
klasa VII
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek
1. 8.00-8.45 fizyka matematyka matematyka historia fizyka
2. 8.55-9.40 j. polski geografia chemia biologia geografia
3. 9.50-10.35 j.ang./j.ang.(37/2) j.ang./j.ang.(2/37) muzyka j.ang./j.ang.(37/4) j. polski
4. 10.45-11.30 matematyka wf j.ang./j.ang.(37/2) j. polski j.ang./j.ang.(37/2)
5. 11.40-12.25 j.niem./j.hisz.(37/4) biologia j. polski wf j. niem./j. hisz.(4/37)
6. 12.45-13.30 informatyka historia plastyka matematyka matematyka
7. 13.40-14.25 chemia j. polski wf przygotowanie do  egzaminu wf gim.dz.V -VI-VII
8. 14.35-15.20 zaj.z wych. etyka(34) religia/etyka(34) religia wf gry zesp.ch.VI-VII/k.pol.
9. 15.25-16.10 breakdance k. inf.-prog. szachy
10. 16.15-17.00 piłka nożna V-VII warsztat plast. breakdance